Pupalkový olej pro posílení ženské energie

posted Jul 25, 2013, 6:50 AM by admin _   [ updated Nov 5, 2015, 1:07 AM by Radka Křivánková ]


Panenské rostlinné oleje jsou známé pro své prospěšné působení na lidské zdraví, vitalitu a životní energii. Nacházejí uplatnění v péči o pokožku, užívají se vnitřně, mají své místo také ve zdravé kuchyni. Některé z rostlinných olejů vynikají před ostatními svými bioaktivními složkami, které dokážou efektivně pomáhat při léčbě konkrétních zdravotních obtíží.

Panenský pupalkový olej tak díky svému unikátnímu obsahu protizánětlivé látky GLA pomáhá při léčbě řady typicky ženských problémů, působí jako zdroj životní vitality a také obranyschopnosti organismu. Pupalkový olej příznivě ovlivňuje dýchací a kardiovaskulární systém, snižuje hladinu cholesterolu a stimuluje správnou funkci metabolismu.

Panenský pupalkový olej se vyrábí se semínek pupalky dvouleté, byliny pocházející ze Severní Ameriky, která upoutá svými půvabně žlutými kvítky. Zvláštností pupalky dvouleté je, že tyto kvítky rozkvétají až ve večerních hodinách. Svoji sladkou vůní pak lákají především noční motýly.

 

Výrazné protizánětlivé vlastnosti pupalkového oleje
Pupalka dvouletá, resp. BIO panenské pupalkový olej obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a především unikátní GLA – kyselinu gama-linolenovou. GLA se v lidském těle přeměňuje na tzv. prostaglandiny s protizánětlivým účinkem. Prostaglandiny jsou základní stavební složkou buněčných membrán a zároveň se podílí na řízení řady tělesných procesů, mj. reakcí imunitního systému, protizánětlivých reakcí, ovlivňují bolest apod.

 

BIO Pupalkový olej pomáhá při mnoha ženských obtížích
Pupalkový olej díky svému bioaktivnímu složení představuje zdroj ženské energie. Ženám pomáhá regulovat hormonální rovnováhu, zlepšuje intimní život žen.

Při pravidelném vnitřním užívání unikátní olej pupalky ulevuje od menstruačních bolestí, bolestí v prsou, může pomoci i při léčbě endometriózy, neplodnosti a dalších obtíží spojených s ženským cyklem. Pupalkový olej je prospěšný i ženám v klimakteriu.

Vyznačuje se také antidepresivními vlastnostmi.

 

BIO Pupalkový olej pro krásnou pleť, vlasy i nehty
Výraznou vlastností panenského pupalkového oleje je i schopnost působit proti projevům kožních onemocnění a zvyšovat kvalitu pokožky, vlasů i nehtů. Pupalkový olej bývá součástí zkrášlovacích kůr, kdy vnitřním užití pomáhá vyjasňovat a vyhlazovat pleť, posilovat vlasy i nehty.

Pro své zkrášlující účinky nachází pupalkový olej využití i v kosmetických přípravcích. Pro vyhlazení a omlazení pleti se používá k péči o pleť také přímo, aplikuje se jako posilující olejový zábal na vlasy nebo se užívá jako regenerátor nehtů.
Comments